Ana sayfa Her telden... Çözüm Bulunamadı: Object Referrence Not Set To An Instance Of An Object...

Çözüm Bulunamadı: Object Referrence Not Set To An Instance Of An Object (Epic Games Cities Skylines)

0

2020 yılında ücretsiz olarak dağıttığı oyunlar ile gündeme Epic Games Store, 2020 bitmeden önce yılbaşına özel indirimleri ve ücretsiz oyunları ile tekrardan oyun severlerin gönlünü almaya başardı.

Şehir oyunu olarak bilinen Cities: Skylines oyunu, birkaç gün önce EpicGames’in ücretsiz olarak dağıttığı oyunlar arasında yer alıyordu. Satış fiyatı 50 TL olan bu oyunu ücretsiz olarak satın alan ve 7 GB boyutu ile bilgisayarına indiren oyunculardan bazıları ne yazık ki oyunu oynama fırsatı elde edemedi.

Dünya genelinde Cities: Skylines oyununu indiren kullanıcılardan bazıları “Object Referrence Not Set To An Instance Of An Object [System.NullReferenceException]” hatası ile karşılaştığından ve “New Game” alanı aktif olmadığından oyuna başlatamadı.

Hatanın çözümü var mı?
Bu konuda bizimde araştırmalarımıza rağmen ne yazık ki herhangi bir çözüm bulunmuyor. Eğer bir çözüm bulabilirsek sizlerle paylaşacağız.

Bizim denediğimiz ve yine de çalıştıramadığımız yöntemler;
– Yönetici olarak çalıştırma,
– Oyunun dilini değiştirme,
– Ayarları sıfırlama,
– İnterneti kapatarak oyuna giriş sağlama,
– Bilgisayarı kapatıp açma,

Siz de oyunu tekrar indirip yükleyerek vb. şekillerde sorunu çözdüyseniz ya da çözemediyseniz bize bilgi verirseniz üstteki listeyi genişletebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here